• Fanklub

  O nás

  Nezáleží na pohlaví, společenském postavení nebo pracovní pozici. Máme rodiny. Někteří z nás pracují. Jsou mezi námi i takoví, kteří nejsou z tohoto města. Můžeme říct, že žijeme normální životy. Ale v okamžiku, kdy náš tým jde do boje, každodenní starosti a zájmy jdou stranou. Probouzí se v nás něco neuvěřitelně silného. Zvedá se nám krevní tlak. Nápadně se začínáme oblékat do zeleno-bílých barev. V tomto okamžiku naše srdce bije pouze pro MFK. My jdeme do boje s naším klubem. Za MFK!!! Za Karvinou!!!

  Historie

  Nejsme historicky prvním fanklubem karvinského fotbalového týmu. Za posledních několik let prošel fanklub historickým vývojem.

  Naposledy viditelné bylo uskupení „Meruňka komando“, které působilo v minulých letech na domácích zápasech. Vzhledem k loňskému zániku se na přelomu roku sešla parta nadšených fanoušků karvinským fotbalem a vzniklo uskupení Karviňaci. Tento název jsme si sami odhlasovali.

  Zakládáme si na jednotě, nadšení a hrdosti nejen k našemu klubu, ale i městu. Velmi důležitá je pro nás komunikace. Nejen mezi námi, ale také s vedením klubu, se kterým aktivně spolupracujeme. Naše slovo je zde důležité, protože my jsme 12. hráčem, jsme součástí klubu.

  Jsme Karviňaci! Fandění je součást našeho života. Chodíme na fotbal a co Vy???

  Jednota – Nadšení – Hrdost